Wyświetl pojedynczy post
RAPH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44185
Stary 02.05.2011, 08:32
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Dobrych zawodników u nas jak na lekarstwo. Zakładając, że zagramy w europejskich pucharach. Mamy trzon zespołu
Pareiko
_- Jaliens-Chavez-_
Melikson-Wilk-_
Małecki-Genkov-Kirm

Do podstawowego składu brakuje nam boków obrony i łącznika między ofensywą i defensywą.
Rezerwowi:
bramkarz: Jovanic, Kurto
obrona:Cikos, Bunoza
pomoc: Sobolewski(ew.Wilk), Garguła, Jirsak, Boguski, Paljić
atak: -

Branco, Kowalski, Burliga, Siwakov, Łobodziński, Żurawski, Rios. Z tymi panami kontraktów nie przedłużać, nie wykupywać z wypożyczeń, rozwiązać kontrakty.

Jedynie nie wiem co sądzić o Boukharim, szkoda że ma kontuzję bo moglibyśmy się przekonać czy może nie mógłby być lepszym skrzydłowym od Kirma, jeżeli do końca kontraktu wykuruje się i zagra dobrze w jakimś meczu, kontrakt na rok podpisać z tym panem.

Patrząc na zestaw rezerwowych, jedyna pozycja nie potrzebująca wzmocnień to bramka.
Obrona- potrzebny PO ŚO oraz dwóch LO
Pomoc- na pewno PP, uważam że Paljić może być ciekawym uzupełnieniem dla Kirma, dlatego nowy LP nie jest raczej potrzebny. Łącznik między obroną i atakiem, nie mamy takiego zawodnika w kadrze, są albo ofensywni (Garguła) albo defensywni (Sobol). Jeden mecz Jirsaka nie wystarczy na puchary.
Atak- Nam nie jest potrzebny jeden napastnik tylko dwóch. Dwóch napastników na cały sezon to za mało by osiągnąć jakiś sukces.
Piłkarze z polskiej ligi, którymi można się zainteresować:
Arka Gdynia: M. Bruma, T. Labukas
Bełchatów: Małkowski,
Jagiellonia: Kupisz, Skerla
Lechia: Traore, Deleu, Hajrapetian
Śląsk: Kazimierczak, Sobota, Socha
Górnik: Danch, Sikorski
Zagłębie: Pawłowski, może Plizga
Widzew: Panka, Dudu, Sernas, Madera
Cracovia: Ntibazonkiza

Legia i Lech nam piłkarzy nie sprzedadzą dlatego nawet nie brałem ich pod uwagę
Wydaje mi się że nie ma sensu kupować w Polsce co pokazały w ostatnim okienku transfery mr Valckxa. Jedynie okazje można wykorzystywać. Za drwala umiejącego średnio dobrze kopnąć do przodu piłkę wołają u nas nieproporcjonalnie dużo. I pewnie nie po to Stan Valckx jest u nas by dłubać w szrotach polskiej ligi. W futbolowej mizerii jesteśmy potęgą.
cięzko jest lekko żyć.........
Odpowiedz cytując