Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44183
Stary 02.05.2011, 07:49
Nie ma co się łudzić . Opuści nas 7-9 zawodników . Oczywiście mam nadzieję że RM i Valckxowi nie przyjdzie do głowy zostawi w drużynie Kowalskiego czy Boukhariego , ale wszystko może się zdarzyć . Bez kolejnej mini rewolucji się nie obędzie .

Opcją chyba idealną . to przyjście (minimum ) 5 nowych zawodników w lecie : LO , PO , ŚP , skrzydłowy i napastnik . Resztę pozycji - dokoptować kogoś z ME . Moje propozycje to Nalepa ,Chrapek , Brud , Papież/Uryga . Trzeba też wliczyć powrót/ostatnią szansę Mączyńskiego . Piłkarze z ME wypełną luki po piłkarzach bezproduktywnych : Branco , Kowalski , Boukhari , nawet po Żurawskim .

Naliczyłem że mamy w tej chwili 16-17 piłkarzy którzy powinni znami zostać na kolejny sezon( wersja ekstremalna 14) . Kupując 5 solidnych grajków mamy 20-22 pilkarzy . Reszta to ME i kadra zamknięta .
Odpowiedz cytując