Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3866
Stary 02.05.2011, 07:00
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nieprawda. Problemem u nas jest Sobolewski. Jak już ktoś wcześniej napisał, zmniejsza on pole rażenia naszej drużyny. Sobol powinien zagrywać piłki do przodu, czyli do Meliksona, czy Jirsaka, a oni winni te piłki sensownie rozprowadzać. Niestety tego nie robi, a i przestaje sobie radzić w defensywie, dlatego też od najbliższego meczu z Lechią, gdybym był Maaskantem, to postawiłbym na Wilka.
Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Akurat Wilka też bym wystawił w miejsce Sobolewskiego, mimo iż Sobol wcale źle nie gra, ale jednak Wilk prezentował się lepiej wtedy kiedy grał. Wracając do przedniej części pomocy jestem pewien, że z Riosa byłby dużo większy pożytek niż z Jirsaka, który jest typowym zawodnikiem do wejścia na 20 min.
Odpowiedz cytując