Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bylu
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4695
Stary 01.05.2011, 23:59
Jeśli chciałbym zabrać znajomego z Wrocławia na mecz z amicą, to musi wyrobić sobie KK? Powiem szczerze nie orientuje się bo sam mam karnet.
Odpowiedz cytując