Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bylu
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
4695
01.05.2011, 23:59
Jeśli chciałbym zabrać znajomego z Wrocławia na mecz z amicą, to musi wyrobić sobie KK? Powiem szczerze nie orientuje się bo sam mam karnet.
bylu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bylu
Znajdź inne posty napisane przez bylu