Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dario Silva
Member
Od: 07.2007
Skąd: ...XXVII LO
Offline
#
21819
01.05.2011, 23:34
Może ktoś polecić jakiś darmowy, sprawdzony program do robienia diagramów, kartodiagramów byle nie excel
GdYbYm MóGł CoFnĄć CzAs i PoMyŚlEć NaD WyBoReM...
NaWeT DrUgI RaZ WyBrAłByM Tą SaMą DrOgE
Dario Silva
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dario Silva
Znajdź inne posty napisane przez Dario Silva