LeszekABG napisał(a):

|
Pewnie znajdę te informacje na necie, ale raczej nie chodzę po tych stronach. Jutro (poniedziałek 02.05) mpk jeździ jak święta/dzień powszedni?
|
Ani nie jak w święta, ani jak w dzień powszedni, tylko jak w SOBOTY.
Info z www.mpk.krakow.pl