Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9194
Stary 01.05.2011, 21:41
Lysy napisał(a):Wyświetl post
"Po co nam Sergei Pareiko, stary i w ogóle". "Po co nam Cleber" Itp. Właśnie przez takie .......enie, mam dość tego forum. Trujecie jak stare baby. Oczywistą oczywistością jest , że wolałbym zawodnika 20 letniego , który gwarantuje 10 lat dobrej gry na wysokim poziomie. Tylko znajdź go ekspercie, zamiast truć dupę, że ten stary , ten się nie nadaje. itp.

Choćby Kosowski miał zagrać tylko jeden dobry sezon w Wiśle , to lepiej go sprowadzić, niż , patrzeć na grę paralityków nie potrafiących oddać jednego dobrego dośrodkowania w meczu. Jeśli miałby zagrać u nas rok i przyczynić się do zdobycia mistrzostwa polski i awansu do upragnionej LM to uważam, ze WARTO go sprowadzić!

Obecna polityka transferowa to właśnie taka mieszanka zawodników doświadczonych za darmo, mogących w chwili obecnej wzmocnić najsłabiej obsadzone pozycje + perspektywicznych na których można by w przyszłości zarobić.
Kosowski zaliczałby się do tej pierwszej grupy.
Akurat na pozycji bramkarza wiek nie ma nic do gadania. I tutaj wielki plus za bramkarza jakim jest Pareiko bo o ile się nie mylę, to Ty jesteś zapatrzonym fanem Mariusza P., który wrócił do swojego dawnego "dobrego" poziomu, którym zachwycał przez parę ładnych lat w Wiśle.
Za eksperta się nie uważam, a szukanie mnie nie cieszy, bo i tak nie ma to żadnego sensu.
Jeżeli chodzi o Clebera, to w czasie kiedy on przyszedł do Wisły, to w zasadzie klub brał co popadnie, bo jak pamiętam wraz z nim dołączyli Burns, Chiacu i inni, którzy kariery w Wiśle nie zrobili. Można powiedzieć trafiło się ślepej kurze ziarno i tym ziarnem był Cleber. On nie odmienił jakoś cudownie naszej gry i w pucharach też z nim w składzie za dużo nie zwojowaliśmy. Gość był po prostu bogiem w naszej buraczanej lidze ale na puchary to było za mało.
A sam Kosowski, to raczej naszego stylu gry nie odmieni i nagle nie staniemy się drużyną na LM. Idąc dalej tym krokiem to jeszcze przekonajmy Szymkowiaka no i może Kazia Węgrzyna, bo u nas w obronie bieda. Dogadamy się z Canal+, że będą prawdziwymi komentatorami z poziomu murawy, a przy okazji pomogą nam zdobyć Mistrzostwo.
Nasz klub ustalił sobie pewną drogę, o której mówił Stan, że Wisła ma być oknem wystawowym i klubem w którym można się wypromować więc tego nie zmieniajmy.
Odpowiedz cytując