Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3860
Stary 01.05.2011, 21:04
Problemem sobotniego meczu było przedewszystkim brak dynamiki u piłkarzy byc moze to efekt cieszych trenigów przed majowym maratonem .TO POWODUJE ZE GRA STAJE SIĘ CZYTELNA DLA PRZECIWNIKA ,a kątry zabujcze dla nas....Jesli ktos pisze o gwiazdach w Wisle to niewie co to są gwiazdy i ile kosztuja ....Wisle sa potrzebni zemieslicy tacy co potrafia pracowac a własciwie zapi.......JA UCIESZE SIE JAK NAJWIEKSZA GWIAZDA WISŁY BĘDZIE DEREKTOR SPORTOWY BO DZIEKI NIEMU MAMY BRAMKARZA POMOCNIKA I NAPASTNIKA CZYLI ZEMIESNIKOW za grosze .
Odpowiedz cytując