Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5577
Stary 01.05.2011, 20:55
blanco napisał(a):Wyświetl post
Czekałem na tą bramkę z niecierpliwością !
Orientuje się ktoś ile razy Paweł wybiegał w pierwszej 11 ? Czy to nie czasem pierwszy raz w lidze ?
Z tego, co się orientuję, był to jego drugi ligowy występ w pierwszej jedenastce.
Odpowiedz cytując