Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5576
Stary 01.05.2011, 20:53
Titto napisał(a):Wyświetl post
Link do bramki Brożka:
http://www.youtube.com/watch?v=aM37B391sK4
bramkarz zawalił prrzy tej bramce , niemniej jednak fajnie że wkońcu Pawel zagral w pierwszym składzie i strzelił do tego bramke . Może sie okazac że za tydzień w wyjściowym składzie zobaczymy 3 Wiślaków
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.05.2011 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując