Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9190
Stary 01.05.2011, 19:55
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Marcin juz odpadł, nie ma co nawet zastanawiac sie nad jego sprowadzeniem.
Oglądałem magazyn i nic takiego nie mówił chociaż może nie usłyszałem ale nie wykluczał odejścia do żadnego klubu powiedział tylko że chciałby grać z bratem w 1 zespole ale to nie jest najważniejsze.Pozatym dlaczego akurat Legia jeżeli tam nie występował? Ja zrozumiałem, że czeka na oferty. Także jakby Wisła złożyła oferte to nie była by na straconej pozycji.
Ostatnio edytowane przez Tomasson : 01.05.2011 o godz. 19:57.
Odpowiedz cytując