mitmichael napisał(a):

|
Marcin juz odpadł, nie ma co nawet zastanawiac sie nad jego sprowadzeniem.
|
Oglądałem magazyn i nic takiego nie mówił chociaż może nie usłyszałem ale nie wykluczał odejścia do żadnego klubu powiedział tylko że chciałby grać z bratem w 1 zespole ale to nie jest najważniejsze.Pozatym dlaczego akurat Legia jeżeli tam nie występował? Ja zrozumiałem, że czeka na oferty. Także jakby Wisła złożyła oferte to nie była by na straconej pozycji.