Mareq napisał(a):

Takie promocje to chyba jest sens robić jak gramy pod rząd z Polonią Bytom i GKSem Bełchatów a nie w przypadku meczu z Lechem i derbów.
W tym akurat przypadku jakoś nie obawiam się problemów z zapełnieniem stadionu.
|
To wiadome ze komplet bedzie ,tylko cos takiego zawsze kibica zadowoli....