Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4688
Stary 01.05.2011, 19:44
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Takie promocje to chyba jest sens robić jak gramy pod rząd z Polonią Bytom i GKSem Bełchatów a nie w przypadku meczu z Lechem i derbów.
W tym akurat przypadku jakoś nie obawiam się problemów z zapełnieniem stadionu.
To wiadome ze komplet bedzie ,tylko cos takiego zawsze kibica zadowoli....
Odpowiedz cytując