Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4687
Stary 01.05.2011, 19:33
Takie promocje to chyba jest sens robić jak gramy pod rząd z Polonią Bytom i GKSem Bełchatów a nie w przypadku meczu z Lechem i derbów.
W tym akurat przypadku jakoś nie obawiam się problemów z zapełnieniem stadionu.
Odpowiedz cytując