Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
11666
01.05.2011, 19:29
Ten Straka jakiś pojeb*ny chłop .
Skacze, macha jakby finał LM.
jego końcowa mina bezcenna .
)
'To już jest koniec...'
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423