medyk napisał(a):

|
dzieki ale tak tylko pytalem bo czasem cos jest otwarte typu żabka wiec myslalem ze moze cos wiekszego takze skoro Cinema City np działa.
|
Teoretycznie kazdy sklep moze byc otwarty, swieto pracy obejmuje pracownikow, wiec tylko wlasciciel moze wtedy pracowac... Czasem nawet tak jest w niektorych zabkach i w sklepach osiedlowych, wiec takich szukaj.
Mateusz_1906: Wiekszosc tak, zamknieta jest tylko sprzedaz, a wszelkiego rodzaju, pizzerie, restauracje wchodza w sklad gastronomii, wiec powinny byc otwarte.