Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21815
Stary 01.05.2011, 18:48
medyk napisał(a):Wyświetl post
dzieki ale tak tylko pytalem bo czasem cos jest otwarte typu żabka wiec myslalem ze moze cos wiekszego takze skoro Cinema City np działa.
Teoretycznie kazdy sklep moze byc otwarty, swieto pracy obejmuje pracownikow, wiec tylko wlasciciel moze wtedy pracowac... Czasem nawet tak jest w niektorych zabkach i w sklepach osiedlowych, wiec takich szukaj.

Mateusz_1906: Wiekszosc tak, zamknieta jest tylko sprzedaz, a wszelkiego rodzaju, pizzerie, restauracje wchodza w sklad gastronomii, wiec powinny byc otwarte.
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 01.05.2011 o godz. 18:51.
Odpowiedz cytując