Ludzie dajcie sobie spokój ze starymi zawodnikami. My potrzebujemy nowych konkretnych grajków, którzy będą mogli pomóc drużynie przez lata albo przynajmniej odejść za konkretne pieniądze. Co nam da Kosowski

? Weźmie jeden z najwyższych kontraktów w zespole, no i może zaspokoi nasze potrzeby na jeden sezon, a potem co

Znowu będzie trzeba szukać kogoś nowego. To samo Baszczyński. My musimy w końcu pójść do przodu i starać się wykreować nowe gwiazdy.