Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lucashunter10
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
11657
01.05.2011, 18:38
Brawo. Tak powinno być!
Ale z drugiej strony nie ma co mówić o walce do końca bo Lechia miała w tym meczu gigantyczną kupę szczęścia. Chociaż może szczęście sprzyja wiadomo komu...
lucashunter10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucashunter10
Znajdź inne posty napisane przez lucashunter10