Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
11656
01.05.2011, 18:36
Ten pajac z Arkii,murzyn,lewy obronca chyba. Powinien dostac 3 mecze dyskwalifikacji za udawanie, tym bardziej że na powtórkach ewidentnie widac ze Traore mu nic nie zrobił a on za głowe sie łapie jakby młotkiem dostał !
BRAWO LECHIA !!
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki