Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
11654
01.05.2011, 18:34
Da sie przegrywac 2:0 i podniesc sie w kilka ostatnich minut ? Nasi o tym nie wiedzą brawo Lechia !!!
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!