Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11653
Stary 01.05.2011, 18:34
Jedyny pozytyw tego wyniku to taki, że Pejsy tracą do Arki 4p, a w rzeczywistości 5.

PS. "Fajnie że zwyciężyła gra do przodu. Arka symulując i udając sama zaprosiła nas do gry do 97. minuty, bo sędzia doliczył wszystkie przerwy" - mówi Łukasz Surma, kapitan Lechii (za Interia)
Odpowiedz cytując