tofik napisał(a):

Pytanie co chcemy uzyskać sprowadzając z powrotem grajków ze starej Wisly. Czy chcemy sie wzmacniać, iść do przodu, czy powielać jakiś tam schemat, który był dobry pare lat temu na ligę.
Owszem ci piłkarze są nieźli i na pewno daliby trochę więcej jakości obecnej Wiśle, ale dla mnie to byłoby równoznaczne z wyjściem Basałaja i wygłoszeniem"nie mamy pomysłu na budowę drużyny "
|
A czymże innym jak nie kontynuacją polityki Bogdana Basałaja byłoby sprowadzenie wyżej wymienionych piłkarzy? Czyż dziś nie mamy w zwyczaju sprowadzać wolnych zawodników: Sergei Pareiko, Kew Jaliens ? Oraz za niewielkie pieniądze zawodników prezentujących pewien poziom , których można oszlifować i sprzedać z zyskiem: Moar, Genkov .
Warunek jeden, by zawodnicy których sprowadzamy prezentowali poziom wyższy , niż ci których obecnie posiadamy.
W przypadku Kamila jestem więcej niż pewien, że nie wyglądałby gorzej niż Kirm czy Małecki na skrzydle. Wystarczy zobaczyć kilka ostatnich meczów KOSY w Apollonie by zatęsknić za rogalami na centymetry. Nie jakimiś balonami nie wiadomo do kogo, lecz celnymi , inteligentnymi podaniami.
Co do Baszcza, to nie znam jego aktualnej dyspozycji i tu bym się wstrzymał. Od tego mamy osławioną siatkę skatów i w końcu Stana V. by jeździli i obserwowali zawodników.