|
Ci komentatorzy są mocni. Ewidentny błąd Kapsy gdzie z 98% bramkarzy by to obroniło(strzał prawie centralnie w bramkarza) a oni mówią że Kapsa chyba mogł zachować się lepiej ... no szanujmy się i nazywajmy rzeczy po imieniu klops bramkarza to klops a nie "mogł się lepiej zachować"
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|