Lysy napisał(a):

|
Przykład Kosowskiego i Frankowskiego NICZEGO Ciebie nie nauczył? Czy Ty nie dostrzegasz, że każdy piłkarz starzeje się inaczej? Jeden w wieku 30 lat już jest piłkarskim wrakiem , inny nawet po 35 dałby naszej drużynie więcej niż niejeden 25 latek! Dokładnie te same idiotyczne wpisy widziałem przed przyjściem KOSY vol 2 . "stary" , "nie nadaje się" , "na co nam on" Tymczasem Kosowski obok Zieńczuka był najjaśniejszą postacią w tamtym okresie. Dziś pokazuje , że ciągle znajduje się w WYSOKIEJ formie. Czy tak trudno zajrzeć do tematu "Byli Wiślacy..." ? Ostatnie strony są z filmikami z gry Kamila, który nadal imponuje formą.
|
Rozumiem, że masz pewność, że Baszczyński i Kosowski "postarzeją się inaczej" niż Żurawski.
Ja tej pewności nie mam, a do tego uważam, że budowanie drużyny na zawodnikach po 30 nic dobrego nie wróży.