Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11630
Stary 01.05.2011, 17:55
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Najlepsza opcja jest taka : Cracovia przegrywa u siebie z Polonia Warszawa, potem na wyjezdzie z Polonia Bytom i my ich spuszczamy w derbach na 100% do 2 ligi . Tyle ,że to wszystko teoretyzowanie , i przede wszystkim musimy patrzeć na swoje mecze
Lepiej sie skupmy na poprawie naszej gry a Cracovie niech spuszczaja do 1 ligi inni. Jak na razie im sie to udaje
Odpowiedz cytując