AS82 napisał(a):

|
Najlepsza opcja jest taka : Cracovia przegrywa u siebie z Polonia Warszawa, potem na wyjezdzie z Polonia Bytom i my ich spuszczamy w derbach na 100% do 2 ligi . Tyle ,że to wszystko teoretyzowanie , i przede wszystkim musimy patrzeć na swoje mecze
|
Lepiej sie skupmy na poprawie naszej gry a Cracovie niech spuszczaja do 1 ligi inni. Jak na razie im sie to udaje