Na dzień dzisiejszy potrzebujemy PO, ŚO i LO, muszą to być piłkarze, a nie statyści jak to było do tej pory... Trzeba wziąć pod uwagę, że pewnie pozbędziemy się Pana Ł. na koniec sezonu więc potrzebujemy prawego skrzydłowego... odejdzie zapewne też Boukharii i Sivakov, więc na chłopski rozum potrzebujemy przynajmniej jednego ŚPO... Kirm ostatnio gra w kratkę, a jest to spowodowane po części brakiem konkurenta do walki o pierwszą jedenastkę...tak więc potrzebujemy lewego skrzydłowego lub dwóch jeżeli przyjdzie oferta za Kirma... to samo z Genkovem, tak więc następny wysoki napastnik jest niezbędny. Poziomem zbliżony do Genka bądź lepszy... odejdzie pewnie też Rios i Żuraw więc przydałby się chociaż jeden napastnik o zbliżonej charakterystyce co ta dwójka, czyli taki typowy lis pola karnego z tą tylko różnicą, że powinien być skuteczniejszy
potrzebujemy 8 nowych piłkarzy, którzy mam nadzieje wniosą nową jakość do tego zespołu... możliwe że klub przeznaczy na wzmocnienia około 2 mln euro jak w zimowym okienku... pewnie zobaczymy także zawodników z kartą w ręku, którym wygasły kontrakty w czerwcu...
Jeżeli władze klubu przeznaczą na transfery odpowiednie środki to jestem spokojny, że Stan i jego ziomki znajdą właściwych kandydatów do wzmocnienia zespołu. Być może już mają wyselekcjonowanych zawodników i już tylko czekają na sygnał ze strony klubu? kto wie...?