Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
11627
01.05.2011, 17:41
Najlepsza opcja jest taka : Cracovia przegrywa u siebie z Polonia Warszawa, potem na wyjezdzie z Polonia Bytom i my ich spuszczamy w derbach na 100% do 2 ligi . Tyle ,że to wszystko teoretyzowanie , i przede wszystkim musimy patrzeć na swoje mecze
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82