Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11627
Stary 01.05.2011, 17:41
Najlepsza opcja jest taka : Cracovia przegrywa u siebie z Polonia Warszawa, potem na wyjezdzie z Polonia Bytom i my ich spuszczamy w derbach na 100% do 2 ligi . Tyle ,że to wszystko teoretyzowanie , i przede wszystkim musimy patrzeć na swoje mecze
Odpowiedz cytując