|
AD1. Czy Twoja teoria opiera się na przekonaniu, że piłkarze ciągle prezentują niezmienną formę? Garguła grał kiedyś świetnie, to fakt. Jednak kontuzje mogły zmienić jego psychikę, a to początek poważniejszego procesu...
AD2. Jak na moje oko - dostał całkiem sporo.
AD3. Owszem, potrzebuje, tutaj masz rację. Tylko popatrz, jak wygląda sytuacja w Wiśle. Niesamowita presja na zwycięstwa i tytuł ogranicza trochę możliwość dawania piłkarzom zaufania.
AD4. Genkow już od początku pokazywał, że coś może z niego być. Krytyka zaczęła się od tego forum.
AD5. Masz rację. Wierzyłem w chłopaka, ale on w każdym meczu pokazuje, że myślami jest na ciepłym południu. Może nawet lepiej byłoby, gdyby już został tam odprawiony, ale cóż, tutaj może chodzić o coświęcej.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|