Craxa ma prze***ane. Załóżmy, że Arka wygra jeszcze fuksem jakieś spotkanie, dwa zremisuje i trzy przegra. Czyli zdobywają 5 punktów. Żydki muszą zdobyć o 7 więcej, czyli 12. 12 punktów w 6 meczach - to jest dokładnie 2 punkty na mecz. Taka średnia w naszej lidze dawałaby spokojnego lidera

A jeszcze nie wiadomo, czy Polonia nie zdobędzie więcej niż 5. Wtedy to już całkowita kaplica...