Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5419
Stary 01.05.2011, 17:29
banasik napisał(a):Wyświetl post
Panowie! Sytuacja podbramkowa, więc błagam o pomoc.

Początek sezonu 2014/15 mam zgłosić zawodników do rozgrywek europejskich, ale... w kadrze mam tylko DWÓCH zawodników "wyszkolonych w klubie pomiędzy 15. a 21. rokiem życia". Co robić?! Kombinuje drugi dzień i głupieje. Skąd mam załatwić pozostałych dwóch zawodników, żeby zgłosić skład do rozgrywek?

Pomocy, bo na razie gra mi się bosko i nie chciałbym zaczynać wszystkiego od zera.
-Wez zawodnikow z rezerw/junoiorów
-Idz na urlop
Odpowiedz cytując