Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3849
Stary 01.05.2011, 17:19
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Tutaj sobie można zawsze humor poprawić. Niedawno można było przeczytać, że Wilk sabotuje narzecz Korony itp - teraz Wilk do 1 składu, Garguła po meczu z Podbeskidziem mógł już pakować manatki, teraz okazuje się, że mógłby zagrać. Sobolewskiego jakiś czas temu nie można było ruszyć, dziś połowa 'kibiców' chciałaby go wyrzucić do ME

Wyluzujcie, w tym sezonie mamy skład z rozsypanki, Ci ludzie nie grali ze sobą wcześniej. Ciężko uwierzyć, że w ogóle jesteśmy na szczycie tabeli, bo przy takiej przebudowie to ciężko by się było dziwić gdybyśmy byli w środku tabeli.

A czy to tak trudno zrozumieć że w każdym normalnym klubie gdy ktoś ma słabszy okres gdy to siedzi na ławce a nie gra bo ma zasługi dla klubu (Sobolewski) podobnie z Żurawskim który kolejny mecz zagrał katastrofalnie i ktoś z taką grą nie ma prawa grać w podstawowym składzie zespołu który walczy o mistrzostwo Polski.
Odpowiedz cytując