Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11623
Stary 01.05.2011, 17:14
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem wcześniej słaby mecz w Chorzowie, teraz oglądam Arkę z Lechią....
Arka Gdynia- ch*jowy doping, stadion w kit, stroje okropne niech dzisiaj przegrają z Lechią i spadają do 1 ligi.
i niech zabiorom koleżankę do towarzystwa
Odpowiedz cytując