jurukuru napisał(a):

Oglądałem wcześniej słaby mecz w Chorzowie, teraz oglądam Arkę z Lechią....
Arka Gdynia- ch*jowy doping, stadion w kit, stroje okropne niech dzisiaj przegrają z Lechią i spadają do 1 ligi.
|
i niech zabiorom koleżankę do towarzystwa
