Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5418
Stary 01.05.2011, 17:07
Panowie! Sytuacja podbramkowa, więc błagam o pomoc.

Początek sezonu 2014/15 mam zgłosić zawodników do rozgrywek europejskich, ale... w kadrze mam tylko DWÓCH zawodników "wyszkolonych w klubie pomiędzy 15. a 21. rokiem życia". Co robić?! Kombinuje drugi dzień i głupieje. Skąd mam załatwić pozostałych dwóch zawodników, żeby zgłosić skład do rozgrywek?

Pomocy, bo na razie gra mi się bosko i nie chciałbym zaczynać wszystkiego od zera.
Odpowiedz cytując