Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3848
Stary 01.05.2011, 17:03
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Domyślam się że chodzi o spotkanie z Legią. Tylko że to jest takie dorabianie teorii do jednego spotkania, bo ci sami zawodnicy męczyli się z Zagłębiem, Cracovią, Polonią czy przegrali 4:1 w Poznaniu (i było to mniej więcej w tym samym czasie). Nie atakuję Garguły ale ile w tych spotkaniach miał bramek, asyst, kluczowych podań po których były sytuacje bramkowe?
Nie chodziło mi ani o to, żeby pokazać Gargułę w pozytywnym świetle a jedynie naświetlić sytuacje, gdzie bez nowych nabytków z zimowego okienka potrafiliśmy u siebie grać dobrą, skuteczną piłkę w dodatku z drużyną która nie przyjechała się bronić (vide Górnik wczoraj).
Uściślając, nie rozumiem jak to jest, że jeden mecz gramy dobrze, zespołowo, a kolejny całkiem inaczej, bez pomysłu, indywidualnie.
Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że z Genkovem w składzie poradzilibyśmy sobie z Górnikiem a już na pewno nie ze Śląskiem. Może się mylę, ale jeśli tak jest to najbliższy mecz z Lechią to zweryfikuje, bo Lechiści z pewnością postawią na otwarty futbol.
Odpowiedz cytując