Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11619
Stary 01.05.2011, 16:53
Ogladajac kwadrans meczu Arka- Lechia ,mam wrazenie ,ze gdyby nasi kopacze grali z takim zaangazowaniem wczoraj a nie chodzili po boisku to na pewno bysmy nie przegrali
Odpowiedz cytując