No to Cracovia blizej spadku a co za tym idzie w nastepnych spotkaniach beda bardzo zmotywowani by wygrywac
Wojtas napisał(a):

Cracurva ma juz 6 pkt do Bytomia.Z tym ze pamiatajmy ze na Polonie Bytom w kazdej chwili moze sie cos znalesc-a to zaleglosci wobec pilkarzy,za wode ,za gaz czy co tam jeszcze zielony stolik sobie wymysli.
Takze nawet jesli oni i Arka spadna w kazdej chwili jest jeszcze "koło ratunkowe" wlasnie w postaci Polonii Bytom.I tak naprawde wszytsko jest mozliwe.
|
Jak dla mnie to powinna awansowac kolejna druzyna z 1 ligi - jezeli tak by sie nie stalo to odpowiedz bedzie wiadomo jaka.