|
C. ma juz 6 pkt do Bytomia.Z tym ze pamietajmy ze na Polonie Bytom w kazdej chwili moze sie cos znalesc-a to zaleglosci wobec pilkarzy,za wode ,za gaz czy co tam jeszcze zielony stolik sobie wymysli.
Takze nawet jesli oni i Arka spadna w kazdej chwili jest jeszcze "koło ratunkowe" wlasnie w postaci Polonii Bytom.I tak naprawde wszytsko jest mozliwe.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 01.05.2011 o godz. 19:13.
|