Jaroo1 napisał(a):

|
A pozniej ma najwieksze szanse zeby spasc bo nie dostanie licencji hehe Kilka kolejek temu myslalem ze cracovia sie utrzyma bo nadrabiali straty w szybkim tempie a ich gra nie napawala optymizmem (Wislakow). Od 2 kolejek ich gra napawa optymizmem i maja duze szanse ze spadna z ostatniego miejsca i nawet ich nie utrzyma PZPN
|
Podobno w tym roku nie ma opcji, ze zespol z miejsca spadkowego zostanie. Awansuje po prostu wiecej druzyn.