Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11600
Stary 01.05.2011, 14:59
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A pozniej ma najwieksze szanse zeby spasc bo nie dostanie licencji hehe Kilka kolejek temu myslalem ze cracovia sie utrzyma bo nadrabiali straty w szybkim tempie a ich gra nie napawala optymizmem (Wislakow). Od 2 kolejek ich gra napawa optymizmem i maja duze szanse ze spadna z ostatniego miejsca i nawet ich nie utrzyma PZPN
Podobno w tym roku nie ma opcji, ze zespol z miejsca spadkowego zostanie. Awansuje po prostu wiecej druzyn.
Odpowiedz cytując