Jaroo1 napisał(a):

Mysle ze derby bedziemy juz grali z I-ligowcem
|
Sportowo pewnie tak bedzie, ale co wymysli Wydzial Licencyjny to tylko on sam wie. Generalnie z 3 ech druzyn :arka, Cracovia, polonia Bytom ta ostatnia druzyna ma najwieksze szanse sie utrzymac.