Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11598
Stary 01.05.2011, 14:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze derby bedziemy juz grali z I-ligowcem
Sportowo pewnie tak bedzie, ale co wymysli Wydzial Licencyjny to tylko on sam wie. Generalnie z 3 ech druzyn :arka, Cracovia, polonia Bytom ta ostatnia druzyna ma najwieksze szanse sie utrzymac.
Odpowiedz cytując