Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11593
Stary 01.05.2011, 14:28
Ruch - Crx 1:0
Jak wjebią w Chorzowie to nic ich już nie uratuje przed degradacją.
6 (w praktyce na dzień dzisiejszy 7)pkt w 6 meczy nie odrobią do Polonii, niema szans.

Dziękówa
Powód: Brawo Ruch!
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 01.05.2011 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując