Jest jeszcze Kamil Kosowski do wzięcia za darmo

Ten zapowiadał , że chętnie by wrócił do Wisły i jest otwarty na propozycje

Ostatnio dochodzi do formy (2 mecze = 3 asysty i bramka) .
http://www.transfermarkt.de/de/kamil...eler_6255.html
Myślę, że byłaby niezła alternatywa dla Kirma

No i dodatkowy motorek napędowy drużyny obok Meliksona.