KaSzTaN napisał(a):

|
zwlaszcza Solorz moglby wylozyc sporo kasy...
|
Że też jeszcze ktoś wierzy w takie rzeczy
P.S. Do wczoraj uważałem, że w przyszły sezonie jedynie Wisły nie będzie wstyd pokazać w Europie (oczywiście jak na nasze wyobrażenia czyli gdzieś max faza grupowa UEFA lub... LM, bo tam się teraz łatwiej chyba dostać niż do grupowej UEFA), że nasza liga to Wisła + wyścig ślepego z kulawym o wicemistrzostwo.
Od wczoraj uważam, że Wisła również jest albo ślepa albo kulawa. W każdym razie zdecydowanie jaka liga taki mistrz.