Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11591
Stary 01.05.2011, 14:17
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
zwlaszcza Solorz moglby wylozyc sporo kasy...

Że też jeszcze ktoś wierzy w takie rzeczy


P.S. Do wczoraj uważałem, że w przyszły sezonie jedynie Wisły nie będzie wstyd pokazać w Europie (oczywiście jak na nasze wyobrażenia czyli gdzieś max faza grupowa UEFA lub... LM, bo tam się teraz łatwiej chyba dostać niż do grupowej UEFA), że nasza liga to Wisła + wyścig ślepego z kulawym o wicemistrzostwo.

Od wczoraj uważam, że Wisła również jest albo ślepa albo kulawa. W każdym razie zdecydowanie jaka liga taki mistrz.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 01.05.2011 o godz. 14:19.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując