Kamyk napisał(a):

Najlepiej poczekaj trochę. Dużo wody niech pies pije. Mojemu się zdarzyło trochę mydła zjeść, do końca dnia popił dużo wody i na wieczór wyrzygał.
Nic się mu nie stanie.
|
ale trzeba uwazac jak zapoda bąka z dupy to mogą eleganckie bańki wyjść. pozdro. nie karmcie psów myslem!!!
