Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9172
Stary 01.05.2011, 13:51
AYALA napisał(a):Wyświetl post
nasi ligowi gracze są za drodzy,często to podkreśla Basałaj więc raczej z naszej ligi nikt do Nas nie trafi.
Tak, ale jest w tej naszej lidze kilku ciekawych zawodników, którym za niedługo kończą się kontrakty.
Nie pogardziłbym takim Celebanem czy Kupiszem kontrakty kończą im się z końcem sezonu. czy Plizgą, Małkowskim, kontrakty wygasają im za rok...
Edit:
Jest jeszcze Marcin Baszczyński mogący grać na bokach jak i na środku obrony. On także kontrakt ma tylko do końca sezonu.
Ostatnio edytowane przez Titto : 01.05.2011 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując