Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3844
Stary 01.05.2011, 13:43
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
tak, Ty ....a wiesz najlepiej, w jakiej formie jest Gargula
rusz dupsko na trening moze czasem, zamiast wypisywac te swoje dyrdymaly na forum
Skończcie pisać te brednie o dyspozycji na treningach. Przypomnij sobie kogo Maaskant posadził na ławce zaraz po przyjściu do Wisły a co potem o tych zawodnikach mówił i kiedy wrócili do składu (Brożek, Małecki, Kirm).
Zacznijmy rozliczać Maaskanta z tego co faktycznie robi a nie twórzmy teorii, że poskładał drużynę, stworzył kolektyw i nie wiadomo co jeszcze, bo po meczu z Bełchatowem zapanował hurraoptymizm a nagle dwa mecze w plecy i konsternacja "co się dzieje".
Przypominam, że najlepszy mecz w sezonie zagraliśmy, gdy nie było jeszcze u nas Genkova, Meliksona i Pareiki a w środku pola operował kozioł ofiarny z dwumeczu z Podbeskidziem Garguła. Czemu teraz nie możemy nawet u siebie pokazać takiej piłki jak wtedy ?
Odpowiedz cytując