Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11586
Stary 01.05.2011, 13:38
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy skład naszej kadry nie odbiega poziomem od składu Duńczyków, Czechów, Szwedów itd.
Chciałbym, że tak było. Jednak bez wahania oddałbym naszą obronę za obronę Danii, pomocników za pomoc Czechów, a napastnikami reprezentacji Szwecji też bym nie pogardził.

Rozumiem o co mniej więcej Ci chodziło, ale niestety my mamy w kadrze europejskich przeciętniaków, którzy raczej równają w dół niż mogą dać jakiegoś pozytywnego kopa naszej reprezentacji. Kim mamy straszyć rywali? Wiecznie kontuzjowanym Jeleniem, Kubą który jest pod formą od blisko dwóch lat i nie sądzę, aby uległo coś zmianie, czy Lewandowskim ze skutecznością rzędu 10%?

Ostatnio przyglądam się reprezentacjom będącym na naszym poziomie piłkarskim, bądź wyższym i zauważyłem, że prawie każdy dorobił się już jakiejś gwiazdy z prawdziwego zdarzenia.
Słowacy mają Hamsika.
Węgrzy mają Dzsudzsaka
Bułgarzy mają Berbatova, który już nie gra w kadrze.
Czarnogórzanie mają Vucinica.
Czesi mają kilku bardzo znanych w Europie zawodników.

A my kogo mamy?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 01.05.2011 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując