rw88 napisał(a):

|
Pierwszy skład naszej kadry nie odbiega poziomem od składu Duńczyków, Czechów, Szwedów itd.
|
Chciałbym, że tak było. Jednak bez wahania oddałbym naszą obronę za obronę Danii, pomocników za pomoc Czechów, a napastnikami reprezentacji Szwecji też bym nie pogardził.
Rozumiem o co mniej więcej Ci chodziło, ale niestety my mamy w kadrze europejskich przeciętniaków, którzy raczej równają w dół niż mogą dać jakiegoś pozytywnego kopa naszej reprezentacji. Kim mamy straszyć rywali? Wiecznie kontuzjowanym Jeleniem, Kubą który jest pod formą od blisko dwóch lat i nie sądzę, aby uległo coś zmianie, czy Lewandowskim ze skutecznością rzędu 10%?
Ostatnio przyglądam się reprezentacjom będącym na naszym poziomie piłkarskim, bądź wyższym i zauważyłem, że prawie każdy dorobił się już jakiejś gwiazdy z prawdziwego zdarzenia.
Słowacy mają Hamsika.
Węgrzy mają Dzsudzsaka
Bułgarzy mają Berbatova, który już nie gra w kadrze.
Czarnogórzanie mają Vucinica.
Czesi mają kilku bardzo znanych w Europie zawodników.
A my kogo mamy?