Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10875
Stary 01.05.2011, 13:33
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
szprotson za przeproszeniem h...j mnie obchodzi co Branco mial ma na glowie moze miec i gówno ale ma grac w pilke a nie byc statysta .Sory ale myslisz po polskiemu
ale ja napisalem tylko jakie odczucia miałem jak go zobaczyłem.

po2. takie fryzury,jesli juz mowa o piłkarzach noszą osoby ekstrawaganckie,które z reguły robia to po to by zwrócić na siebie Naszą uwage. I irokezowi sie udało. Niestety nie było to uwaga poświecona na jego super umiejętności piłkarskie tylko własnie na jego fryzure,styl i kulture gry a właściwie jej braku.
A ty obruszyłes sie conajmniej jakbys mial identyczna fryzure.

tofik : Ale ja wierze jeszcze w Kiro. Jakby nie było pare bramek ustrzelił,dupe ratował + jakimś cudem w tej kadrze Słowenii gra i gra. Licze na to że sie zaciął.

Po za tym, druzyna jako całość, w Polsce, musiała miec kryzys. Dobrze ze ten kryzys nadszedł teraz a nie na topowe mecze. Pomimo iz terminarz jest masakryczny,za najcięższe spotkania uważam 3xL i raz Makkabi.
Oby tylko mecz z Polonia W. nie był spotkaniem o MP
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując