Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3842
Stary 01.05.2011, 12:56
Niektórzy dali się nabrać wynikom z początku rundy i już uwierzyli w to, że Wisła znowu jest wielka, wyrastająca ponad poziom ligi. Guzik prawda! Skład mamy przeciętny, nawet jak na polską ligę, dramatycznie słabą obronę, a boki obrony to chyba najgorsze w Ekstraklasie (Cikos i Paljić to nie są źli piłkarze, ale bardziej skrzydłowi niż obrońcy, w defensywie radzą sobie tragicznie), zmiennicy niby z niezłymi nazwiskami, ale zupełnie bez formy i po wejściu niesamowicie osłabiają drużynę. Po prostu jesteśmy średniakiem, kilka udanych meczów wygranych dzięki zrywom jedynych piłkarzy, którzy naprawdę są najlepsi w lidze na swoich pozycjach, czyli Małeckiego i Meliksona, jedynie zaciemniło obraz. Trzeba się jakoś doczołgać do mistrza albo przynajmniej pucharów i w lecie spróbować się powzmacniać, chociaż to nie jest oczywiście praca na jedno okienko. Dajmy Holendrom czas, bo mimo wszystko wygląda na to, że idziemy w dobrą stronę.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując