Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11581
Stary 01.05.2011, 12:47
Oryzek my mieliśmy szansę odskoczyć całej lidze a było to po sezonie 02/03. Tylko że Boss bał się kasę dalej ładować, a jak nam pokazuje Turcja czy Cypr mogło mu się to jednak opłacić.. przecież w 1999 roku bodajże pykaliśmy taki Trabzonspor 5:1 !! byli za nami.. ale nie bali się wpompować kasy i po 12 latach są o kilkanaście dł dalej niż my.. Tak samo na Cyprze.. już w LM 2 razy zespoły grały ( dobrze piszę? )..
Niestety u nas za bardzo wtedy dominował wariant oszczędnościowy, a można było zaszaleć bo i Euro jakoś wysoko nie stało wtedy..


Odpowiedz cytując