Oryzek my mieliśmy szansę odskoczyć całej lidze a było to po sezonie 02/03. Tylko że Boss bał się kasę dalej ładować, a jak nam pokazuje Turcja czy Cypr mogło mu się to jednak opłacić.. przecież w 1999 roku bodajże pykaliśmy taki Trabzonspor 5:1 !! byli za nami.. ale nie bali się wpompować kasy i po 12 latach są o kilkanaście dł dalej niż my.. Tak samo na Cyprze.. już w LM 2 razy zespoły grały ( dobrze piszę?

)..
Niestety u nas za bardzo wtedy dominował wariant oszczędnościowy, a można było zaszaleć bo i Euro jakoś wysoko nie stało wtedy..