Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9171
Stary 01.05.2011, 12:41
nasi ligowi gracze są za drodzy,często to podkreśla Basałaj więc raczej z naszej ligi nikt do Nas nie trafi.

W Izraelu bym poszukał skoro grają tam tacy świetni zawodnicy jak Melikson
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.05.2011 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując