|
Burliga jest zdrowy? Bo jeśli tak to wydaje się on naturalnym następcą Cikosa, w Bytomiu zaprezentował się przyzwocie. Oby wrócił Genkov to moze zaczniemy tworzyć jakieś zagrożenie po dośrodkowaniach. Licze też, że Lechia się nie zamuruje i będzie starała grać z nami w miare otwartą piłkę, to może Melikson będzie miał się jak rospędzić i uda mu się coś stworzyć. Nie wyobrażam sobie 3 porażki z rzędu, ale niestety remis też trzeba będzie traktować w kategoriach przegranej.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|